Milí zákazníci, vzhledem k situaci, dočasně pozastavujeme formu úhrady dobírkou a ponecháváme jen převodem, aby se co nejvíce zamezilo lidskému kontaktu. Děkujeme za pochopení.

Připravte své tělo na COVID 19

Co Vás může připravit na případné onemocnění koronavirem?koronavirus-chripka-nemoc-rouska-respirator_denik-630-16x9

Rady jak se nákaze vyhnout je všude plno.
Dodržovat zvýšenou hygienu (mýt si často a správně ruce, používat dezinfekci, antibakteriální gely), zamezit co nejvíce kontaktu s lidmi a zůstat doma, když to jde. Pokud však musíte jít ven, vezměte si jakoukoliv ochranu obličeje (pokud nemáte roušku, v nejlepším případě respirátor, využijte třeba šátek, šály, či si zkuste sami doma vyrobit roušku a dodržujte dostatečnou vzdálenost od ostatních lidí, minimálně však 2 metry.

Posilte svůj imunitní systém jak je to jen možné!

  • Každé ráno si dejte studenou sprchu (ano je to nepříjemné, ale skvěle to nastartuje Váš metabolismus) a dalších spoustu pozitiv o studených sprchách se dozvíte třeba v tomhle videu od Aničky Faltové ZDE.

  • Dodejte tělu potřebné vitamíny a minerály, které v dostatečném množství nezískáte ze stravy.

  • Dodržujte spánek, který je velmi důležitý pro správnou funkci a regeneraci Vašeho organismu.

  • Co Vám také může pomoci připravit tělo na případnou infekci koronavirem je Omega 3 a vitamín DV dokumentu od Prof. J. Rupricha se dočtete jak Vám může Omega 3 a vitamín D pomoci.

   To důležité z něj: ,,Víte, že fatální případy COVID-19 odhalily, že v plicích proběhla tzv. cytokinová bouře, kterou organizmus nezvládl? Omega-3 (EPA+DHA) mastné kyseliny, vysoký omega 3 index, dobrý poměr mezi kyselinou arachidonovou a eicosapentaenovou (EPA) vám možná může pomoci připravit tělo proti fatální reakci organizmu po infekci koronavirem. Chcete přece přežít s lehčími příznaky nemoci nebo ne?” “To už stojí za zamyšlení a prevenci! V naší intervenční studii na SZÚ (nyní ji finalizujeme) jsme použili dávku 2 g omega-3 denně v rybím oleji. Parametry všech pokusných osob se do několika týdnů
   výrazně zlepšily!Jsou tak na “cytokinovou bouři”, nedej bože, nejspíše daleko lépe připraveni než běžná populace. Říkáte, to je vědecká hypotéza. Ale má racionální jádro, opřené o publikované vědecké poznatky! A každý pozitivní faktor může rozhodovat o životě a smrti.”80338-499

 

Kvalitní Omega 3 mastné kyseliny najdete v Super Omega Kapsle 60 kapslí

vita active

a 200 % denní dávky vitamínu D ve Vita Active. Přírodní produkt z 21 druhů přírodních ovocných a zeleninových koncentrátů. Mimo vitamínu zde najdete i 100 % denní dávky 10 různých vitamínů: E, B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (kyselina pantothenová), B6, B7 (biotin), B9 (kyselina listová), B12.