Nacházíte se na webové stránce LR partnera pana Zdeňka Tesaře. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Fancy mýdlo Love

Novinka
189 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

next  Ručně vyrobené mýdlo Love.

next  Pro normální pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘÍRODNÍ MÝDLO LOVE

Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku - limitovaná jarní edice

next  Obsah: 100 +- 5 g

Tiše ležíte uprostřed japonské zahrady v trávě, kterou prohřívají sluneční paprsky a jemně hladí i vaši kůži. Kolem zaznívá zpěv ptáků a naprosto vás pohlcuje klid, pozitivní energie a omamná, však zároveň svěží, vůně rozkvetlých sakur. Otevřete oči a dech se vám zatají nad záplavou červeno-růžových květů. Doneste si je i domů v podobě tohoto nádherného limitovaného mýdla.

Obsahuje vyváženou směs vyživujících rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné a hebké mytí. Mýdlo je vyrobeno metodou za studena z původních surovin, barveno pouze minerálními barvivy, oxidem zinečnatým a zdobeno ekologicky rozložitelnými glitry z celulózy. Glycerin přirozeně vzniká při procesu zmýdelňování, není do mýdla uměle přidáván.


Složení: voda, slunečnicový olej, palmový olej (RSPO), kokosový olej, olivový olej, parfém, oxid zinečnatý, minerální barvivo mica, oxid železa, biodegradabilní glitry z celulózy