Nacházíte se na webové stránce LR partnera pana Zdeňka Tesaře. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Koupelová sůl Salty Doctor

239 Kč –29 %
Koupelová sůl Salty Doctor
239 Kč –29 % 169 Kč
Skladem (3 ks)

next  Sůl do koupele s bahnem z Mrtvého moře

next  Pro problematickou až alergickou pokožku s vyrážkou nebo podrážděním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOUPELOVÁ SŮL SALTY DOCTOR

Sůl do koupele

next  Obsah: 450 g.

Pokud máte trápení s pokožkou, tahle koupelová sůl je pro vás jako stvořená. Můžete si ji užít prostřednictvím lázně celého těla, nebo jen k namáčení problematických částí. Tedy je vhodná i pro ty z vás, kteří nemají vanu. Má zcela přírodní složení a ekologický skleněný obal s kovovým víčkem, který po jejím spotřebování můžete znovu použít.

next  Pro problematickou atopickou a alergickou pokožku s vyrážkou nebo podrážděním.

next  Obsahuje sůl a bahno z Mrtvého moře, které jsou plné minerálů a známé svými skvělými účinky, jemně mletý oves v bio kvalitě, mořskou řasu lithothamnium a směs rostlinných olejů pro zvláčnění pokožky.

Použití: Před použitím směs protřepejte nebo promíchejte lžící. Nasypte minimálně 2 lžíce soli do vany naplněné teplou vodou. Nechte směs rozpustit, ponořte se a relaxujte minimálně 10-15 min.

Složení: sůl z Mrtvého moře, jemně mletý oves, sušené bahno z Mrtvého moře, slunečnicový olej, mandlový olej, řasa lithothamnium