Překyselení organismu

Nejprodávanější

LR LIFETAKT Pro Balance Tablety 360 tablet / 252 g
1 119 Kč –29 %
Původně: 1 119 Kč  (–29 %)
799 Kč
Detail
1 položek celkem
LR LIFETAKT Pro Balance Tablety 360 tablet / 252 g
1 119 Kč –29 %
799 Kč

Obsah: 360 tablet / 252 g

Kód: 118

Neboli "acidóza" se vyznačuje přemírou kyselin v lidském těle. Často souvisí se životním stylem, který vedeme. Pro celkové zdraví lidského organismu je důležitá acidobazická rovnováha. Udržuje stabilitu vnitřního prostředí. Vznik acidózy souvisí se stárnutím organismu a jeho schopností se vypořádat s návyky dnešní hektické doby.unnamed

Nejčastějšími příčinami překyselení žaludku jsou: Stres, nevhodné složení stravy, nadměrné užívání alkoholu, kouření, nesprávné dýchání.

Mezi časté příznaky překyselení žaludku je únava, tlak v oblasti žaludku, střevní potíže, zhoršení trávení, kožní problémy, nadměrné kažení zubů, bolesti hlavy a zad.

Překyselení organismu vede ke vzniku dalších onemocnění nebo je zhoršuje. Mezi takové nemoci patří například obezita, porucha imunity, alergie a ekzémy, neplodnost a gynekologické problémy.

ProBalance dodává tělu zásadité přírodní minerály ve správné kombinaci. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek. (neobsahuje laktózu)

Změřte si hladinu Ph pomocí Ph Proužků