Nacházíte se na webové stránce LR partnera pana Zdeňka Tesaře. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Štítná žláza

Je životně důležitý endokrinní orgán umístěný v podkoží na přední straně krku. Jejím hlavním úkolem je tvorba a vylučování hormonů nezbytných pro správný průběh metabolických dějů.

Onemocnění štítné žlázy je zapříčiněná nejčastěji autoimunitním zánětem, tedy neinfekčním zánětem způsobeným poruchou imunity. V takovém případě imunitní systém špatně reaguje na něco v krvi, co ani není pro organismus škodlivé, začne na obranu vytvářet protilátky, a ty následně napadnou štítnou žlázu a zapříčiní tak její špatnou funkci. Štítná žláza pak produkuje příliš mnoho, nebo naopak málo hormonů.

Příznaky:AV Zázvor

next  Únava a zpomalené pohyby

next  Deprese a poruchy spánku

next  Suchá kůže

next  Přibírání na váze

next  Špatné snášení chladu nebo tepla

Pro udržení zdravé štítné žlázy je dobré zabezpečit přísun vitamínu C, E a B

V případě snížené funkce štítné žlázy je dobré užívat zinek a selen, který najdete v Aloe Vera Gelu Immune se zázvorem. Aloe Vera Gel je přírodní elixír, který dodá Vašemu tělu všechny potřebné vitamíny, minerály, enzymy a zásadité prvky pro správnou funkci celého organismu. Aloe Vera Gel Immune je navíc obohacený o selen, zinek, vitamín C, zázvor a citron pro ještě větší podpoření zdraví těla a především imunitního systému.